niedziela, 02 października 2016 09:24

Pożegnanie Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim mł. bryg. Jacka Dziurdza Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dowdca_JRGW dniu 29 września 2016 roku w świetlicy szkoleniowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji pożegnania odchodzącego Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim mł. bryg. Jacka Dziurdza.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim mł. bryg. Paweł Dymecki w swym wystąpieniu przytoczył ścieżkę zawodową, jaką na przestrzeni lat podążał mł. bryg. Jacek Dziurdz oraz podziękował odchodzącemu Zastępcy za 14 lat owocnej służby na rzecz ochrony przeciwpożarowej w powiedzie drawskim, a także za wkład pracy włożony na rzecz funkcjonowania tutejszej Komendy.

mł. bryg. Jacek Dziurdz swą zawodową karierę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim rozpoczął w 2002 roku od pełnienia służb w podziale bojowym Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Drawsku Pomorskim a następnie w sekcji kontrolno rozpoznawczej.
W 2004 roku mianowany został na stanowisko Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Drawsku Pomorskim, by w 2008 roku otrzymać awans na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP.

W dniu 1 czerwca 2014 roku na mocy decyzji Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.

Z dniem 1 października 2016 roku mł. bryg. Jacka Dziurdz rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie, gdzie wykonywał będzie obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP.

Za spędzone lata w drawskiej straży pożarnej, wkład pracy na rzecz ochrony przeciwpożarowej w powiecie drawskim oraz profesjonalizm w wykonywaniu zadań służbowych składamy serdeczne podziękowania i jednocześnie życzymy sukcesów w dalszej służbie.

 

Text: kpt. Andrzej Podolak

 

Czytany 1201 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 kwietnia 2020 22:03