wtorek, 15 maja 2012 14:49

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego! Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

malarzProtokół z posiedzenia Jury do rozstrzygnięcia Powiatowego Konkursu Plastycznego z okazji XX – lecia Państwowej Straży Pożarnej o tematyce:

„Strażak nie tylko gasi pożary…”

 

 

W dniu 10 maja 2012 r. Jury  w składzie:

1) Przewodniczący – st. kpt. Robert Buszta      – Z – ca Komendanta Powiatowego PSP w  Drawsku Pom;

  1. Członkowie:

- Aneta Kuszmar                                           - przedstawiciel Starosty Drawskiego;

- Ewa Kamińska - Mikołajczyk                     - przedstawiciel Burmistrza Drawska Pom

- Tomasz Bukowski                                       - przedstawiciel Burmistrza Kalisza Pom.

- Beata Pęksa                                                 - przedstawiciel Wójta Ostrowic

wyłoniła następujących laureatów konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

I grupa –  przedszkolaki

 I miejsce

Oliwia Leśniak (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pom., opiekun Teresa Stąporek)

II miejsce

Dawid Olszacki (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pom., opiekun Teresa Stąporek)

III miejsce

Hubert Wodzyński (Przedszkole Publiczne w Czaplinku, opiekun Ewa Parzuchowska)

Wyróżnienie

Sara Böheim (Zespół Szkół – Przedszkole w Świerczynie, opiekun Renata Zwierzyńska)

 

II grupa – uczniowie szkół podstawowych klas I – III

 I miejsce

Katarzyna Błądek (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie, opiekun Angelika Białecka)

II miejsce

Lidia Zalewska (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pom., opiekun Teresa Stąporek)

III miejsce

Roksana Szwarc (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie, opiekun Angelika Białecka)

Wyróżnienie

Oliwia Cichaczewska (Czaplinecki Ośrodek Kultury i Rekreacji, opiekun Ewa Tamulewicz)

 

 

III grupa – uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI

 I miejsce

Julia Sinderman (Złocieniecki Ośrodek Kultury, opiekun Teresa Sinderman)

II miejsce

Aleksandra Olszacka (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pom., opiekun Teresa Stąporek)

III miejsce

Piotr Komorowski (Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim, opiekun Tomasz Komorowski)

Wyróżnienie

Weronika Kolczyńska (Szkoła Podstawowa w Czaplinku, opiekun Agnieszka Adamczak)

 

IV grupa – uczniowie gimnazjum

 I miejsce

Małgorzata Aleksandra Zielińska (Gimnazjum w Drawsku Pomorskim, opiekun Sylwia Zielińska)

II miejsce

Anita Żych (Złocieniecki Ośrodek Kultury, opiekun Elżbieta Kordek)

III miejsce

Łucja Tuźnik (Gimnazjum w Kaliszu Pom., opiekun Aneta Hrabeć)

Wyróżnienie

Szymon Gorowiec (Złocieniecki Ośrodek Kultury, opiekun Elżbieta Kordek)

 

V grupa – uczniowie szkół   ponadgimnazjalnych

 I miejsce

Eryk Tumasz (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Drawsku Pomorskim, opiekun Anna Kurzyńska)

II miejsce

Kamila Mazur (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pom., opiekun Teresa Stąporek)

III miejsce

Hanna Przytarska (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pom., opiekun Teresa Stąporek)

Wyróżnienie

Damian Domagała (Zespół Szkół Zawodowych CKP w Drawsku Pomorskim, opiekun Małgorzata Styza)

 

VI grupa – dorośli

I miejsce

Bernadeta Pewniak (Drawsko Pomorskie)

II miejsce

Małgorzata Hańczak (Konotop)

 

O miejscu i terminie odbioru nagród laureaci będą powiadomieni w terminie późniejszym.

 

Podpisy Jury:

 

1)………………………Robert Buszta

2)………………………Ewa Kamińska-Mikołajczyk

3)………………………Tomasz Bukowski

4)………………………Beata Pęksa

5)………………………Aneta Kuszmar

 

Na tym protokół zakończono.

Czytany 3355 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 kwietnia 2020 21:36