sobota, 24 czerwca 2017 08:57

Przekazaliśmy 55 kamizelek odblaskowych na rzecz osób niepełnosprawnych! Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1W dniu 22 czerwca 2017 roku odbył się III Pieszo - Rowerowy Rajd Osób Niepełnosprawnych, przeprowadzony wspólnymi siłami przez terapeutów Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy - Ośrodka Rehabilitacyjno - Kulturalnego w Drawsku Pomorskim i Stowarzyszenie „FILAR”.

Start imprezy poprzedziło spotkanie uczestników rajdu z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej PSP w Drawsku Pomorskim, Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim oraz członkami Stowarzyszenia Żarek.

W trakcie, spotkania przeprowadzono m in. pogadankę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych i bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Po zakończeniu odprawy, tuż przed rozpoczęciem rajdu funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Drawsku Pomorskim, Komendy Powiatowej Policji
w Drawsku Pomorskim oraz członkowie Stowarzyszenia Żarek wręczyli uczestnikom rajdu kamizelki odblaskowe, które bezpośrednio przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa ludzi w trakcie rajdu oraz w życiu codziennym.

Łącznie na rzecz osób niepełnosprawnych, którzy byli uczestnikami rajdu przekazano 55 kamizelek odblaskowych.

Jak stwierdziła Prezes Stowarzyszenia „Filar” pani Urszula Bolewicz takie imprezy wymagają zdecydowanie większego zaangażowania, niż wycieczki dla pełnosprawnych osób dorosłych, dlatego też jesteśmy usatysfakcjonowani, że rajd przebiegł bezpiecznie, sprawnie i bez niespodzianek.

 

1 1 1 1 

Text: kpt. Andrzej podolak

Foto: www.powiatdrawski.pl

Czytany 1000 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 kwietnia 2020 21:59