Szkolenie z zakresu prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas emisji i pożarów mieszanin gazowych PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Andrzej Podolak   
środa, 22 maja 2019 08:49

1 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim w ramach współpracy z członkami Stowarzyszenia ŻAREK współorganizowała w dniach  25 i 26 kwietnia 2019 roku na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko odbyło się szkolenie teoretyczne i praktyczne z zakresu prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas emisji i pożarów mieszanin gazowych ze zbiorników oraz cystern.

 

W szkoleniu udział wzięli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z terenu powiatu drawskiego i wałeckiego, a także przedstawiciele innych jednostek z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Szkolenie prowadzone było przez specjalistę w tym zakresie Pana Andrzej Strzelec TECH-CAR Jaworzno.

Cykl szkoleń obejmujący ww. zagadnienie realizowany został również w dniach 27 i 28 kwietnia 2019 roku na terenie Lotnika Broczyno dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Środki finansowe na realizację cyklu szkoleń pozyskało Stowarzyszenie ZAREK w ramach realizacji projektu „Aktywizacja mieszkańców powiatów: drawskiego i wałeckiego poprzez podniesienie wiedzy i umiejętności w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych”. Zadanie dofinansowane zostało przez "LGD Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim".

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2

 

Text i foto; st. kpt. Andrzej Podolak

 

DataViews
Total247
Pt. 193