Pożegnanie Elżbiety Kubiak
wtorek, 11 lipca 2017 08:00

1 W dniu 3 lipca 2017 roku w świetlicy szkoleniowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji pożegnania odchodzącego na emeryturę pracownika korpusu służby cywilnej - mgr Elżbiety Kubiak.

Pani Elżbieta Kubiak od 1979 podejmowała pracę zawodową w różnorodnych firmach i instytucjach zdobywając bardzo bogate doświadczenie dotyczące pracy biurowej w wielu dziedzinach.

Okres ten dla Pani Elżbiety to wieloletnia odpowiedzialna praca na stanowiskach: organizacyjnych, kadrowych, związanych z księgowością i płacami, obsługą bankową, oraz tych, które wymagają specjalistycznej wiedzy i kwalifikacji np. wykonywanie obowiązków na stanowisku
„ds. chemicznych i sprzętu saperskiego” - podczas pracy w Pomorskim Oddziale Straży Granicznej w Szczecinie.

Po 38 latach pracy zawodowej, w tym po przeszło 15 latach zatrudnienia w służbach mundurowych, jako członek korpusu służby cywilnej, po 7 latach przygody z pożarnictwem i pracy w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim, z dniem 4 lipca 2017 r. Pani mgr Elżbieta Kubiak skorzystała z możliwości przejścia na zasłużoną emeryturę.

Pani Elżbieto, koleżanko Elu - po tej wieloletniej i wzorowej pracy w naszych szeregach, przekazujemy Ci wyrazy szacunku oraz podziękowania za wspólnie przepracowane lata. Życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia i spełnienia wszystkich skrytych marzeń oraz realizacji pasji życiowych.

Pamiętaj, że masz wśród nas strażaków prawdziwych przyjaciół, drzwi Strażnicy są dla Ciebie zawsze otwarte.

2 2 2 2 2 2 2 2

 

Text: mł. bryg. Paweł Dymecki

Foto: KP PSP Drawsko Pomorskie

 

 

DataViews
Total1413
N. 241