Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Kręci mnie bezpieczeństwo" PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Andrzej Podolak   
środa, 14 czerwca 2017 12:44

kreci Ogółem w ramach Powiatowego Konkursu Plastycznego "Kręci mnie bezpieczeństwo" złożono 134 prace konkursowe - w kilku przypadkach uczestnicy składali 2 lub więcej prac.


Osoby te w zależności od stopnia nagród otrzymują hierarchicznie wyższą nagrodę np. jeżeli osoba otrzymała wyróżnienie I i II stopnia otrzymuje nagrodę wyższą czyli I stopnia.
W sytuacji gdy przyznane zostały dwa równorzędne wyróżnienia osoba ta otrzymuje jedną nagrodę z tego stopnia.
Wręczenie nagród odbędzie się w dniach 19 - 23 czerwca br. w placówkach biorących udział w konkursie.
Termin wizyty zostanie ustalony indywidualnie z każdą z placówek.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub na priv.

Wyróżnienia I stopnia:
1. Adam Godoń , Lat: 4, Grupa MOTYLE, Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
2. Adam Kozioł, Lat: 4, Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
3. Alan Wrona, Lat: 3 , Przedszkole W Drawsku Pomorskim ul.Westerplatte 49
4. Aleksander Romaniuk, „O” , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
5. Amelia Litarowicz, Lat: 7, Przedszkole ul. Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
6. Amelia Niezgoda, Lat: 10, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
7. Amelia Noga, Lat: 5, Przedszkole ul. Obrońców Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
8. Amelia Skrobacka, Lat: 8, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
9. Antoni Bolewicz, Lat: 4-5, Grupa MOTYLE , Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
10. Aurelia Matusiak, Lat: 4 , Grupa MOTLE , Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
11. Bernadeta Maras, Lat: 9, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
12. Dawid Olszacki, Lat: 9 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
13. Ewa Mruk, Lat: 8 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
14. Gabriel Marcinowski, Lat: 10 , Szkoła Podstawowa Pomierzyn
15. Gracjan Korytkowski, Lat: 6, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
16. Halina Martusiewicz, Lat: 4, Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
17. Hanna Hurka, Lat: 8, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
18. Hubert Gajewski, Lat: 4, Przedszkole ul. Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
19. Hubert Serafin , Lat: 4 , Grupa BIEDRONKI, Przedszkole ul. Westerplatte 49 w Drawsku Pom.
20. Julia Fajger, Lat: 8, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
21. Julia Maciejak, Lat: 12, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
22. Lena Bosiacka, Lat: 4 , Przedszkole ul. Westreplatte 49 w Drawsku Pomorskim
23. Lena Szalewicz Lat: 6 Przedszkole w Drawsku Pomorskiem ul. Westerplatte 49
24. Lili Rosa, Lat: 4 , Przedszkole w Drawsku Pomorskim ul. Obrońców Westerplatte 49
25. Luiza Łacinnik, Lat:9, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
26. Maja Hejłasz, Lat: 9 , Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim
27. Maja Litarowicz, Lat: 6 , Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
28. Maja Michalska, Lat:7 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
29. Maja Suchojad, Lat: 10, Szkoła Podstawowa Pomierzyn
30. Marceli Krak, Lat: 6 , Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
31. Marta Łukaszewicz , Lat: 9 , Zespół Szkół w Nowym Worowie
32. Martyna Maras, Lat: 13, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
33. Matylda Franaszczyk, Lat: 6 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
34. Michalina Piotrowicz, Lat: 4, Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
35. Michał Kanarek, Lat :4, Przedszkole ul. Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
36. Michał Walo, Lat: 7, Przedszkole w Drawsku Pomorskim ul. Westerplatte 49
37. Natalia Bukato, Lat: 6 Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
38. Ola Laska, Lat: 6 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
39. Ola Piekarska, Lat: 11 , Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutyczny W Bobrowie
40. Oliwia Leśniak, Lat: 11 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
41. Oskar Rećko, Lat: 4 , Grupa KRASNALE, Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
42. Sebastian Podymski , Lat:10 , Szkoła Podstawowa Pomierzyn
43. Szymon Lipiński, Lat: 4, Przedszkole ul. Obrońców Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
44. Tadzio Dorawa, Lat: 5 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
45. Wiktoria Waszczyk, Lat: 10 , Zespół Szkół w Nowym Worowie
46. Zofia Dybner, Lat: 10 , Szkoła Podstawowa Pomierzyn
47. Zofia Zubik, Lat: 3, Przedszkole w Drawsku Pomorskim ul. Westerplatte 49
48. Zuzanna Magac , Lat: 6 , Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
49. Zuzanna Wolińska , Lat: 6 , Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
50. Zuzanna Wyszczelska , Lat:5 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim

Wyróżnienia II stopnia:
1. Aleksander Dżus, Lat: 3 , Przedszkole ul. Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
2. Amelia Kowalczyk. Lat: 12, Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie
3. Andrzej Skrzypczyk, Lat: 12, Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie
4. Anna Hyjek , Lat: 8, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
5. Anna Laska, Lat: 9, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
6. Antonina Gendek, Lat 3 , Przedszkole ul. Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
7. Czesław Szołyga, Lat: 14, Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie
8. Dobrosława Bylina, Lat:7 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
9. Dominik Jasiński, Lat: 6, Przedszkole ul. Chrobrego w Drawsku Pomorskim
10. Eliasz Boral, Lat: 10, Szkoła Podstawowa Pomierzyn
11. Emilia Ambroziak, Lat: 11 , Zespół Szkół w Nowym Worowie
12. Gabrysia Bogusz, Lat: 6 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
13. Gabrysia Kucharska, Lat: 3, Przedszkole ul. Obrońców Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
14. Gabrysia Starobrzańska, Lat:6, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
15. Hanna Stańczyk, lat:9, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
16. Iga Kowalik, Lat: 5 , Przedszkole ul. Obr. Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
17. Igor Osiński, Lat: 7 , Szkoła Podstawowa Pomierzyn
18. Jacek Brodził, Lat: 12, Szkoła Podstawowa Pomierzyn
19. Jakub Stolarczyk, Lat: 9, Zespół Szkół w Nowym Worowie
20. Jeremi Adamski, Lat: 8 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
21. Julia Podstawska, Lat: 12 , Zespół Szkół w Nowym Worowie
22. Juliusz Skorek, Lat: 8, Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie
23. Kaja Ofmańska, Lat: 9, Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie
24. Kalina Burdyńska, Lat: 10 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
25. Karolina Jamróz, Lat: 6 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
26. Krzysztof Zarzeczny, Lat: 9 , Zespół Szkół w Nowym Worowie
27. Ksawery Polak, Lat: 12, Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie
28. Kuba Noga, Lat 6, Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
29. Kucja Dorawa, Lat: 4, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
30. Lena Kowalik, Lat:, 5, Oddział Przedszkolnt w budynku Szkole Podstawowej W Drawsku Pom.
31. Lena Martusiewicz, Lat: 6, Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
32. Maciej Gaworzewski, Lat:4, Przedszkole ul. Chrobrego w Drawsku Pomorskim
33. Maciej Gawroński, Lat: 15, Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie
34. Maja Hudaniec, Lat:3, Przedszkole ul. Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
35. Małgorzata Szumlańska, Lat: 12, Szkoła Podstawowa Pomierzyn
36. Marika Kaczmarska, Lat: 11, Zespół Szkół w Nowym Worowie
37. Marta Stanek, Lat: 4, Przedszkole ul. Obrońców Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
38. Mateusz Stankiewicz, Lat: 16, Gimnazjum w Drawsku Pomorskim
39. Michalina Abramczyk , Lat: 4, grupa KRASNOLUDKI, Przedszkole ul. Chrobrego w Drawsku Pomorskim
40. Michalina Lekka, Lat: 4, Przedszkole ul. Obrońców Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
41. Michalina Lodzińska, Lat: 5, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
42. Michalina Wolińska, Lat: 6, Przedszkole ul. Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
43. Michał Stankiewicz Lat: 9, Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim
44. Michał Strzała , Lat: 6 , Przedszkole ul. Obrońców Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
45. Michał Szuszkiewicz, Lat:6, Przedszkole ul. Chrobrego w Drawsku Pomorskim
46. Nadia Wiśniewska, Lat: 6 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
47. Natalia Dworczak, Lat: 10, Szkoła Podstawowa Pomierzyn
48. Natalia Nanaszko, Lat:5 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
49. Nikodem Kwiatkowski, Lat: 4, Przedszkole Westerplatte 40 w Drawsku Pomorskim
50. Nikola Andruszkiewicz, Lat: 6, Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
51. Paweł Dorawa, Lat: 5, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
52. Roksana Szymańska, Lat:12, Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie
53. Sebastian Zywer, Lat: 6 , Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
54. Stanisław Szalewicz, Lat: 4, Przedszkole ul. Chrobrego w Drawsku Pomorskim
55. Szymon Hajdukiewicz, Lat: 6, Grupa VII ,Przedszkole w Drawsku Pomorskim-Oddział Przedszkolny
56. Szymon Jarosz, Lat: 6, Przedszkole Chrobrego w Drawsku Pomorskim
57. Szymon Piotrowicz, Lat: 4, Przedszkole ul. Westerplatte 49 w Drawsku Pomorskim
58. Tomasz Kiejno, Lat: 10, Zespół Szkół w Nowym Worowie
59. Wiktoria Bieńskowska, Lat: 10, Zespół Szkół w Nowym Worowie

DataViews
Total761
So. 244
Poprawiony: środa, 14 czerwca 2017 12:46